W dniu 24 lipca 2017 roku dbyła się samochodowa pielgrzymka naszych parafian do Sanktuarium Świętego Jacka w Legnicy. Dziesięcioosobowa grupa na czele z naszym wikariuszem, księdzem Sławomirem Calikiem, udała się dwoma samochodami, aby nie tylko zobaczyć kościół Świętego Jacka w Legnicy, ale takze z bliska przyjrzeć się fragmentowi Ciała Pańskiego - owocowi Cudu Eucharystycznego z 2013 roku i wziąć udział w Eucharystii sprawowanej w tym szczególnym miejscu. Poza tym pielgrzymi odwiedzili katedrę legnicką pod wezwaniem Świętych Piotra i Pawła, gmach kurii biskupiej w Legnicy, a tekże mieli chwilę wolnego na spotkanie przy kawie i herbacie oraz na krótki spacer po centrum Legnicy. Krótka, ale wartościowa dla uczestników pielgrzymka była również okazją do podziwiania pięknego widoku dolnośląskiej ziemi, która już ni4edługo będzie przystrojona tyloma kłosami zbóż. W galerii już niebawem pojawi się kilka zdjęć z dzisiejszego wyjazdu.

Piątek, XIX Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn

Czytania: